Overzicht groepen seizoen 2015 – 2016 (wijzigingen voorbehouden)
Groepsindeling verenigingsuren
zondag (08.30 – 09.45)
maandag (18.15 – 19.45)
woensdag (18.15 – 19.45)
zaterdag (08.30 – 09.45)
Timo Eussen
Esther Arts
Vincent van Wersch
Wil van Lieshout
Els Sanders-Mulder
Evert Sanders
Jeffrey van Vugt
Ko Buurman
Con Knape
Ans Knape
Carla van der Veeken
Iris van Horen
Patrick Nanninga
Peter Ista
Sandra Lankveld
Ferry Konings
Lenia Lips
Virginie Bastiaansen
Mariette Bogers
Danielle Radder
Linsey de Wijs
Gerda van der Kaaij
Sandra van der Kaaij
Hanneke Claessen
Rianne van der Spek
Jos Verstraten
Marion Dauwerse
Robert van den Braken
Danielle Radder
Everdina Veenema
Peter Dijkstra
Sanny Brouwer
Babette Trommelen
Pat van den Corput
Coen van den Corput
Johan Vandesande
Toine Oerlemans
Ilan Herz
Frederique Clifton
Piet Hein Roelofsen
 Richard van Burik
Wil van Lieshout
Jan van Doesburg
Peter Dijkstra
Anita van der Pluijm
Dolinda van der Pluijm
Albert van Wijk
Brigitte Tuinzaad
Maika van der Sluis
Marloes Nanninga
Joan van Wersch
Carin Snikkers
Louis Gijzen
Sylvia Wijnands
Derk Wilten
Ferry van der Spek
Ger van de Wijdeven
Aart van Beusekom
John van der Kaaij
Sanny Brouwer
Toine Oerlemans
John van der Kaaij
Derk Wilten
Klaas van Keimpema
Ben Maarleveld
Pieter Mijnster
Martijn Gelissen
Rene Vollenbroek
Ruud in ’t Veld
Ilan Herz
Ferry van der Spek
Charlotte de Buck-Distelvelt
Peter van Horen
Piet Coertjens
Tom van Wersch             (400mtr)
Henk van Dongen
Hidde Dijkstra
Hessel Dijkstra
Nicolai Buurman
Epke van Benthem
Thijs Lankveld
Nathalie van der Kaa
Michelle van der Kaa
Gerwin Konings
Lora Konings
Babette Trommelen
Johan Vandesande
Piet-Hein Roelofsen
Coen van den Corput
Pat van den Corput
Lieve de Roon
Brechtje van der Zwet
Brigitte Tuinzaad
Lotte Verstraten
Janneke Timmers
Siemen Nooren
Joan van Wersch
Daphne Guerra
Groepsindeling wedstrijdrijders
dinsdag (18.30 – 19.45)
donderdag (18.30 – 19.45)
Johan Roovers
Johan Roovers
Harald van Engelen
Suzan Timmermans
Maura Weller
Giel Eussen
Vincent van Wersch
Tom Gierstberg
Suzan Timmermans
Maura Weller
Afke de Jong
Giel Eussen
Vincent van Wersch
Klaas Renes
Klaas Renes
Daan van der Elst
Frederique Clifton
Bas Collignon
Anna van Wersch
Tom van Wersch
Femke Leijten (Ballangrud)
Marloes van Beek (Ballangrud)
Sam Voncken (Ballangrud)
Daan van der Elst
Frederique Clifton
Joeri Nagels
Anna van Wersch
Tom van Wersch
Martijn van der Wel
Femke Leijten (Ballangrud)
Marloes van Beek (Ballangrud)
Sam Voncken (Ballangrud)